با خرید سایت، در وحله اول یک سایت با امکاناتی که در توضحات سایت گفته شده و با ظاهری مشابه با دمو، روی یک دامنه با نام دلخواه شما راه اندازی می شود و اطلاعاتی برای ورود به پنل مدیریتی سایت در اختیار شما قرار می گیرد.

سپس با توجه به انتخاب شما تنظیمات درگاه های پرداخت بانکی مورد نظر شما، پنل پیامکی و … انجام خواهد شد.

محتوای مربوط به منو ها، نام و توضیحات سایت، لوگو، رنگ سایت و دیگر امکانات کلی به درخواست شما ویرایش می شود تا ظاهر سایت مطابق با حوزه فعالیت شما و همچنین برند شما شخصی سازی شود.

با هزینه پرداختی اولیه، به مدت 6 ماه پشتیبانی و مانیتورینگ سایت از نظر سرعت، امنیت و رفع باگ کد انجام خواهد شد.

بسته به امکانات مورد نظر شما تفاوت دارد. باید خواسته های خود را در قالب تیکت عنوان کنید تا به صورت فنی بررسی شود. پس از بررسی فنی به شما اعلام می شود که امکانات و شخصی سازی های درخواستی شما قابل انجام هست یا خیر. و در صورتی که قابل انجام باشد فاکتور مربوط به آن برای شما صادر می شود تا پس از پرداخت امکانات مورد نظر افزوده شود.

البته ممکن است امکانات درخواستی شما جزو پشتیبانی های پیش فرض ما باشد و به رایگان انجام شود.

هزینه طراحی یک سایت از صفر شامل طراحی دیزاین اختصاصی و کد نویسی اختصاصی می شود که از نظر هزینه و زمان خیلی بیشتر از ساخت سایت با قالب های آماده است. از آنجایی که ما از قالب های آماده برای ساخت سایت استفاده می کنیم دیگر هزینه ای بابت طراحی گرافیک و کد نویسی اولیه از شما دریافت نمی شود. البته که ممکن است قالب آماده از همه نظر باب میل شما نباشد، اما در شروع فعالیت آنلاین، خرید سایت های آماده از نظر هزینه و زمان  بسیار برای شما به صرفه تر خواهد بود و می توانید بخش عمده ای از بودجه خود را در ابتدای مسیر به فعالیت های مارکتینگ و بازاریابی اختصاص دهید.

قیمت لایسنس قالب های آماده تنها بخشی از قیمت سایت است و بخش عمده این هزینه، بابت خدماتی است که برای راه اندازی سایت صورت می گیرد. خدماتی مثل راه اندازی هاست و تنظیم دامنه، نصب وردپرس روی هاست، نصب قالب و افزونه های مورد نیاز، آموزش نحوه کار با پنل مدیریت و سایت، پشتیبانی فنی سایت، پشتیبانی امنیت سایت و … 

فروش سایت فقط از طریق قالب های آماده صورت می گیرد. در صورتی که سایت مورد نظر شما در لیست سایت ها وجود ندارد، مشخصات مورد نظر خود را از طریق تیکت برای ما ارسال کنید تا قالبی هماهنگ با درخواست شما پیدا کنیم.

در صورتی که در قالب های ایرانی سایتی با مشخصات شما وجود نداشت، از بین قالب های خارجی جستجو کرده و در صورت مطابقت با درخواست شما، قالب فارسی سازی خواهد شد. البته توجه داشته باشید که در این صورت قیمت سایت بر اساس دلار محاسبه شده و در نتیجه قیمت نسب به قالب های ایرانی بالاتر خواهد بود.