محصولات این سایت، وب سایت های آماده ای هستند که در موضوعات مختلف آماده شده و به فروش می رسند. با خرید وب سایت، خدماتی چون راه اندازی هاست و دامنه، راه اندازی سایت روی هاست، نصب قالب و تنظیمات، نصب لوگو و شخصی سازی ها، مانیتورینگ امنیت و سرعت به همراه پشتیبانی 6 ماهه را نیز دریافت خواهید کرد. یعنی پس از خرید سایت و انتخاب دامنه مورد نظر خود، حداکثر تا 3 روز کاری بعد سایت خود را آماده فعالیت خواهید داشت و پس از آن از طریق ارتباط دو طرفه بین شما و برنامه نویس، باقی شخصی سازی های مورد نظر شما نیز به مرور روی سایت اضافه خواهد شد.

  1. برای خرید ابتدا در دسته بندی مورد نظر، سایت خود را انتخاب کنید.
  2. سایت ها بسته به نوع هاست انتخابی شما قیمت متفاوتی دارند. اگر در شروع کار هستید و بودجه بالایی ندارید، می توانید از هاست اقتصادی استفاده کنید ولی در صورتی که می خواهید از سرعت لود بالا بهره مند شوید، بایستی هاست پر سرعت را انتخاب کنید.
    توجه! هزینه ای که برای هاست مشخص شده است ماهانه بوده و هر ماه باید اجاره هاست تمدید شود تا سایت شما فعال باقی بماند. هنگام خرید اولیه سایت، شما فقط هزینه ماه اول را پرداخت خواهید کرد.
  3. ا افزودن سایت به سبد خرید و رفتن به بخش صورت حساب، فرمی برای شما باز می شود که باید مشخصات خود و همچنین دامنه دلخواه خود را در این بخش وارد کنید. دامنه های ir به صورت رایگان برای شما ثبت خواهد شد اما اگر تمایل به ثبت دامنه های بین المللی مثل com و … داشته باشید هزینه آن جداگانه محاسبه خواهد شد.
  4. پس از پرداخت مبلغ سایت، به فرمی هدایت می شوید که در آن باید مشخصات سایت خود را وارد کنید. مشخصاتی مثل عنوان، توضیح کوتاه (یا شعار سایت شما)، لوگوی اصلی سایت، آیکون سایت و …
    همچنین بعضی امکانات جانبی درخواستی خود را نیز می توانید در این بخش درخواست کنید. مثلاً اگر می خواهید سیستم پیامکی سایت شما برای ورود با موبایل و ارسال اطلاعیه های سفارش فعال شود باید درخواست آن را در این فرم ثبت کنید.
  5. طبق مشخصات ارسالی شما، سایت تا حداکثر 3 روز کاری آماده شده و روی دامنه انتخابی شما نمایش داده خواهد شد.
  6. نکته مهم! امکانات مربوط به هر سایت و آدرس دموی سایت در صفحه مشخصات سایت وجود دارد. در صورتی که امکاناتی نیاز دارید که در لیست امکانات و یا در دمو وجود ندارد باید قبل از خرید از طریق بخش تیکت ها، از امکان فعال سازی آنها اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به خرید کنید. بعضی امکانات ممکن است قابل راه اندازی نبوده و یا راه اندازی آن روی سایت های وردپرسی، سایت را با مشکل مواجه کند.